هرچی دل بخواهدنه

به گزارش کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر؛محمد دانشور مسول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور در نمایشگاه رسانهای دیجیتال انقلاب اسلامی از رونمایی نسخه جدید سایت وصال خبر داد.

همچنین دانشور افزود: سایت وصال وابسته به کنگره ملی شهدای گمنام و جایدالاثر فردا در نمایشگاه دایمی شهرداری تهران واقع در؛ بزرگراه شهید چمران تقاطع جلال آل احمد در بوستان گفتگو با حضور بازدیدکنندگان ؛ مسولان ؛سایتهای خبری ودیگر رسانهای رونمایی خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود افزود:سایت وصال در حوزه تخصصی شهدای گمنام و جاویدالاثر فعالیت خود را رسما از فردا آغاز مینمایید.

انتهای خبر/


برچسب‌ها: سایت وصال؛کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر
+ نوشته شده در  شنبه یکم شهریور 1393ساعت 20:58  توسط ی عاشق  | 

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس به نقل از روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح؛محمد دانشور مسول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشورخبرداد:

پیکرهای پاک و نورانی 82 شهید دفاع مقدس در ایام شهادت رئیس مذهب تشیع حضرت امام جعفر صادق(علیه السلام ) در 22 استان و 38 نقطه از کشور  به خاک سپرده خواهند شد  که از این بین 70 شهید،گمنام و مربوط به عملیات های آفندی سال67، تک دشمن سال 67، خیبر، کربلای 5 و والفجر8 می باشند.

همچنین مشخصات 12 شهید بزرگوار شناسایی شده متعاقبا اعلام خواهد شد.

 نقاط تشییع 70 شهید گمنام در استان ها به شرح زیر می باشد:

استان اردبیل؛

 شهر سرعین، شهر رضی(شهرستان مشکین شهر) میزبان 4 شهید گمنام می باشند.

استان اصفهان؛

شهردرچه(شهرستان خمینی شهر)، شهر دیزیچه(شهرستان مبارکه)، شهر زیبا شهر(شهرستان مبارکه) و شهر گلشن(شهرستان دهاقان) میزبان 8 شهید گمنام می باشند.

استان ایلام؛

شهر توحید(شهرستان شیروان چرداول) میزبان دو شهید گمنام می باشند.

استان بوشهر؛

شهر دالکی(شهرستان دشستان ) میزبان دو شهیدگمنام بزرگوار می باشند.

استان تهران؛

شهر جواد آباد(شهرستان ورامین)، شهر قیام دشت(منطقه 15 تهران) و تیپ حضرت زهرا (علیها السلام ) لشگر محمد رسول الله میزبان 5 شهید گمنام می باشند.

استان چهار محال بختیاری؛

اداره اطلاعات استان و شهر نقنه(شهرستان بروجن) میزبان 3 شهید بزرگوار می باشند.

استان خراسان شمالی؛

 شهر آشخانه(مرکز شهرستان مانه و سملقان) و شهر گرمه میزبان 4 شهید بزرگوار می باشند.

استان خراسان رضوی؛

 شهر کلات میزبان دو شهید گمنام می باشند.

استان خوزستان؛

ستاد نیروی انتظامی استان میزبان یک شهید گمنام می باشد.

استان زنجان؛

شهر ابهر و شهر ماهنشان میزبان 5 شهید بزرگوار می باشند.

استان سمنان ؛

 شهر کلاته رودبار(شهرستان دامغان) و اداره اطلاعات استان میزبان 3 شهید گمنام می باشند.

استان سیستان و بلوچستان ؛

شهر ادیمی (مرکز شهرستان نیمروز) میزبان دو شهید گمنام می باشند.

استان فارس؛

 شهر صغاد(شهرستان آباده) و شهر جویم (شهرستان لارستان ) میزبان 4 شهید گمنام می باشند.

استان قزوین؛

شهر آبگرم (شهرستان آوج) و شهر خرمدشت(شهرستان تاکستان) میزبان 4 شهید گمنام می باشند.

استان قم ؛

 اداره اطلاعات استان میزبان یک شهید گمنام می باشند.

استان کردستان؛

 شهر دزج(شهرستان قروه) میزبان دو شهید گمنام می باشند.

استان کرمان ؛

شهر بروات(شهرستان بم ) و شهر زنگی آباد(شهرستان کرمان) میزبان 3 شهید گمنام می باشند.

استان گیلان؛

شهر املش، شهر ماسوله(شهرستان فومن) و مرکز آموزشی نیروی دریایی ارتش در رشت میزبان 5 شهید گمنام می باشند.

استان لرستان؛

شهر معمولان (شهرستان پلدختر) میزبان دو شهید گمنام می باشند.

استان مازندران؛

 شهر جویبار میزبان دو شهید گمنام می باشند.

استان مرکزی؛

شهر پرندک(شهرستان زرندیه) و شهر مامونیه(مرکز شهرستان زرندیه) میزبان 4 شهید گمنام می باشند.

استان همدان؛

 شهر جوکار (شهرستان ملایر) میزبان دو شهید گمنام می باشند.

کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور در پایان نیز با دعوت از عموم مردم شهید پرور شهرهای یاد شده به ویژه جوانان عزیز خواست تا با شرکت گسترده خود در مراسم تشییع شهدا، بار دیگر با آرمان‌های شهیـدان تجدید پیمان نمایند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393ساعت 17:10  توسط ی عاشق  | 

خبرگزاری دفاع مقدس:

محمد دانشور دبیر اجرایی جشنواره ملی وصال یار و مسول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور درگفتگو با خبر گزاری دفاع مقدس خبرداد:

"کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر" از ۱۴ تا ۲۱ تیر ماه امسال را هفته بزرگداشت سردار جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان در فضای مجازی نامگذاری کرده است.

 

به گزارش خبرگزاری "دفاع مقدس"،در راستای معرفی شهدای جاوید الاثر و بخصوص حاج احمد متوسلیان، سالگرد ربوده شدن ایشان به عنوان هفته بزرگداشت سردار جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان در فضای مجازی نامگذاری ‌شده است.

دانشور در ادامه خاطر نشان کرد: به مناسبت سی ودومین سالگرد ربوده شدن سردار بزرگ اسلام حاج احمد متوسلیان و همراهان وی در ۱۴تیر ماه سال ۱۳۶۱ توسط رژیم صهیونیستی اسرائیل، کنگره ملی شهدای گمنام و جاوید الاثر، ۱۴ لغایت ۲۱ تیر ماه ۱۳۹۳ را هفته بزرگداشت سردار جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان در فضای مجازی نامگذاری می‌کند.

محمد دانشور در ادامه افزود: کنگره ملی شهدای گمنام و جاوید الاثر در همین راستا از تمامی فعالان و علاقمندان در این حوزه دعوتبه عمل آورده است تا با منتشر نمودن خاطرات، تصاویر، صوت و فیلم‌های مرتبط با این سردار بزرگ اسلام و تمامی شهدای والا مقام جاویدالاثر در فضای مجازی این کنگره را در این امر یاری کنند.


برچسب‌ها: سردار متوسلیان, هفته بزرگداشت سردار جاویدالار احمد متوسلیان در فضا
+ نوشته شده در  یکشنبه پانزدهم تیر 1393ساعت 20:26  توسط ی عاشق  | 

محمد دانشور به دفاع مقدس خبر داد

برگزاری اولین جشنواره ملی شهدای گمنام "وصال یار"


دبیر اجرایی اولین جشنواره ملی"وصال یار" گفت: اولین جشنواره ملی "وصال یار" با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس از ۳۰ بهمن‌ماه آغاز می‌شود.
برگزاری اولین جشنواره ملی شهدای گمنام

محمد دانشور دبیر اجرایی اولین جشنواره ملی تکریم و بزرگداشت شهدای گمنام دوران ۸ سال دفاع‌ مقدس با عنوان "وصال یار" در گفت و گو با خبرگزاری دفاع مقدس، با اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه پاسداشت یاد و خاطره شهدای گمنام در سراسر کشور اظهار داشت: به دلیل ایجاد روح معنویت با ورود شهدای گمنام به هر منطقه‌ از ایران اسلامی، لزوم تکریم و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای گمنام روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

دانشور خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب بار‌ها بر توجه و تکریم از شهدای ۸ سال دفاع‌مقدس تاکید داشتند که این تکلیف ایجاب می‌کند در این راه تلاش بیشتری داشته باشیم.

دبیر اجرایی اولین جشنواره ملی "وصال یار" زوایای مختلف این برنامه را تبیین کرد و اظهار داشت: اولین جشنواره ملی بزرگداشت شهدای گمنام "وصال یار" به همت مجموعهٔ فعالین فرهنگی (طلبه و دانشجو) سراسر کشور با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس با هدف ترویج روح فرهنگ و ایثار در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: جشنواره ملی "وصال یار" در ۵ موضوع وبلاگ نویسی با محوریت (خاطره نویسی، داستان نویسی، دلنوشته از شهدای گمنام)، عکاسی (تلفن همراه و دوربین‌های عکاسی)، طرح‌های گرافیکی، نماهنگ، کلیپ و مقاله نویسی (مبانی زیارت حرمین شهداء، سنت حسنه ازدواج در قبور شهدا گمنام) در موضوعاتی در باب مقبره شهدای گمنام، تشییع و تدفین پیکرهای شهدای گمنام در سرتاسر ایران اسلامی در جشنواره مورد داوری قرار خواهد گرفت.

دانشور با اعلام خبر آغاز زمان برگزاری این جشنواره اذعان داشت: زمان جشنواره از ۳۰ دی ماه سال ۱۳۹۲ همزمان با سالروز تجلیل از اسراء و مفقودین تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) ادامه دارد.

دبیر اجرایی اولین جشنواره ملی "وصال یار" در تشریح اهداف مختلف این جشنواره بیان کرد: هدف جشنواره دسترسی به مجموعه کاملی از آثار یادمان‌های قبور شهدا در دانشگاه‌ها، مراکز فرهنگی، تفریحی، آموزشی و... است که در سراسر کشور وجود دارد.

وی گردآوری همه آثار به دست آمده از شهدای گمنام را گنجینه‌ای از دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: انشالله که بتوانیم با گردآوری خاطرات، دست نوشته‌ها و... با موضوع شهدای گمنام نسل‌های بعدی را از این گنجینه بهرمند سازیم.

دانشور تدوین مجموعه‌هایی با عنوان "وصال یار" از آثار برگزیده به این جشنواره را یکی دیگر از برنامه‌های این جشنواره عنوان کرد و گفت: این نرم افزار حاوی مجموعه تصاویری از یادمان‌های شهدای گمنام است.

دبیر اجرایی اولین جشنواره ملی "وصال یار" افزود: به دلیل عدم کار منسجم و جدی در حوزه شهدای گمنام در حوزه‌های مختلف مانند کتاب، کلیپ، نماهنگ و... قصد داریم یک مجموعه نفیس و کامل از مقالات و خاطرات برگزیده را در قالب یک کتاب جمع آوری و به چاپ برسانیم.

این فعال فرهنگی در ادامه به اهمیت نقش آفرینی ترویج آثار در فضای مجازی پرداخت و اذعان داشت: مهم‌ترین هدفی که در بخش وبلاگ نویسی دنبال خواهیم کرد سامان دهی ۱۰۰۰ وبلاگ ارزشی و برقراری ارتباط مستمر با نویسندگان این وبلاگ‌ها است.

وی گفت: بچه‌های وبلاگ نویس به دلیل برخورداری از استعدادهای منحصر بفرد در بخش خاطره نویسی باید سامان دهی و استعدادیابی شوند به گونه‌ای که این ارتباط‌ها برای همیشه ماندگار شود.

دانشور با اعلام این خبر که در دوره‌های آینده این جشنواره از برگزیدگان آن در بخش‌های استانی و... استفاده خواهیم کرد، اظهار داشت: برگزیدگان دور اول جشنواره به عنوان مدیران و دست اندرکاران دوره‌های بعدی جشنواره مورد بهره برداری و استفاده قرار خواهند گرفت، به طوری که منتخبین و نخبگان در هر حوزه‌ متناسب با توانایی‌های که دارند از ظرفیت آن‌ها استفاده خواهد شد.

دبیر اجرایی اولین جشنواره ملی "وصال یار" گفت: ساماندهی وبلاگ نویسان باعث ایجاد زنجیره تبلیغاتی و رسانه‌ای در حوزه ترویج فرهنگ جهاد و شهادت خواهد شد که ما می‌خواهیم کار این بچه‌ها معرفی و دیده شود.

این فعال فرهنگی در پایان ضمن امیدواری از برگزاری باشکوه اولین جشنواره ملی "وصال یار" تصریح کرد: مراسم اختتامیه این جشنواره در تهران برگزار خواهد شد که امید است همه مسئولین فرهنگی به این جشنواره کمک کنند تا بتوانیم حقی را که از بابت شهدا بر گردن ما گذاشته شده است ادا کنیم.

علاقمندان برای اطلاع از جزئیات جشنواره ملی "وصال یار" می‌توانند به سایت رسمی جشنواره به نشانی www. vesaal. ir مراجعه کنند.


منبع خبر:خبرگزاری دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران


برچسب‌ها: جشنواره ملی وصال یار؛شهدای گمنام؛دانشوردبیراجرایی
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم دی 1392ساعت 21:37  توسط ی عاشق  | 

بسم الله الرحمن الرحیم.

باعرض سلام خدمت فرمانده محترم کمیته مفقودین وشهداسردارسیدمحمدباقرزاده

احتراما به استحضار میرساند شهرستان بندرگز از توابع استان گلستان یکی از شهرستان هایی است که یکسالی از وجود  3شهید والا مقام گمنام بهرمند گشته است؛که این سه شهید بزرگوار در منطقه ساحلی این شهرستان تدفین گشته اند.

اما بعد از گذشت یکسال از تشییع و تدفین این شهیدان در این شهرستان  و پیگیری دلسوزانه بسیجیان ؛خانواده های محترم شهیدان ومردم این شهرستان ؛مکان مناسبی را برای این شهیدان تهیه ونساخته اند و جز بالا آوردن چند ستون بتونی از اوائل تدفین این شهیدان گمنام که در این شهر آمده اند کار دیگری ازسوی مسولین شهری  علا رقم تعهدهای کتبی که در حفظ آثا ونشر ارزشهای دفاع مقدس  استان گلستان موجود میباشد برای ساخت المان این شهیدان صورت نگرفته است.

لذا از شما سرور ارجمند عاجزانه درخواست میشود با پیگیری  این موضوع  شاید غربتی که بر قبور این شهیدان گمنام دراین شهرستان نشسته است برداشته وکارهای خیری صورت پذیرد.

ضمنا تصاویری ازمکان تدفین این شهیدان پیوست این درخواست حضورتان ارسال میگردد.

قبلا ازهمکاری شما کمال تشکرراداریم.

مجهولون فی الارض و معروفون فی السماء
برچسب‌ها: غربت شهدای گمنام؛شهرستان بندرگز؛سردارباقرزاده؛استا
+ نوشته شده در  شنبه سی ام آذر 1392ساعت 16:8  توسط ی عاشق  | 

بنام خدابیادخدابرای خدا

بنام سلام که نامی ازنامهای خدای یکتاست.

حرمت دوباره غوغاست؛گویی که عرشیان در آن درحال سوگواری و نوحه هستند

محرمت در راه گویی که زهرا(س)عطرفشان در کربلا با انبیاء منتظرتواند

خیمه هابپا؛آتش دراه؛صدای غریب مادری تنها...

دعام کنید


برچسب‌ها: محرم؛کربلا؛دلتنگ
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم مهر 1392ساعت 18:54  توسط ی عاشق  | 

بنام خدابیادخدا وبرای خدا

سلام

 بیادشهدابودن خوبه توفکرشون بودن خوب تر

راهشون روادامه بدیم خوبه امادرراهشون موندن خوب تر

غبارروبی خوبه اما رسیدگی به مقبره شهدای گمنام خوب تر

البته نزدیک یسال گذشت این شهدای گمنام رواوردیم شما هیچ کاری نکردین غیر چندتا ستون ببرین بالا

واقعا تواین عکس که میبینید بگین این بایدباشه محل تدفین شهدای گمنام؟

فقط نذارین کاررسانه ای بشه


برچسب‌ها: بندرگز؛شهدای گمنام؛مسولان؛ساخت مقبره
+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم شهریور 1392ساعت 20:1  توسط ی عاشق  | 

عجیب است ازارمش خواب جناب وزیر

برچسب‌ها: ظریف؛وزیرخارجه, متکی؛خوابیدن ظریف درجلسه
+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم شهریور 1392ساعت 10:49  توسط ی عاشق  | 


ادامه مطلب رانظاره گرباشید


برچسب‌ها: وداع با92شهید؛لشکرحضرت زهرا؛تهران؛راه سرخ
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم شهریور 1392ساعت 19:57  توسط ی عاشق  | 

بسم الله الرحمن الرحیم

دیشب صفایی درلشکرحضرت زهرا(س)بوده دیشب نغمه شیدایی وگمنامی درفضای پادگان پیجیده بودچه شبی گویابربال فرشتگان قدم گذاشته ای یادشلمچه فکه دهلاویه هویزه معراج زنده شدبرایمان

چه لحظه غمناکی بود ان لحظهای که رفقای قدیمی به دیداررفقای بازگشته امده بودند اشکها قدمها دلها همه میگفت خوش آمدید ای دلاورخوش آمدید.

لینک تصاویر وداع باشهدادرپادگاه سیدالشهدا(لشگرپیاده حضرت زهرا(س))

لینک اول تشییع شهدادرخیابان بهشت

لینک دوم تشییع شهدادرخیابان بهشت

لینک سوم تشییع شهدادرخیابان بهشت
برچسب‌ها: 92شهید؛لشکرحضرت زهرا؛خیابان بهشت وداع تشییع
+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم شهریور 1392ساعت 19:37  توسط ی عاشق  | 

آرام جانم! این سالها خاک کدامین سرزمین منزل و مأوای تو بود. پیکرت را کدامین دشت در آغوش گرفته بود که اینقدر سبکبال شده‌ای. این روزها درست مثل کودکی‌هایت هستی، آنقدر سبک شده‌ای که می‌توانم تو را همانند همان روزهای کودکی در آغوش بگیرم و مادرانه برایت لالایی بخوانم.
معراج شهدا خلوت است، آرام است، 92 تابوت کنار هم چیده شده‌اند. می‌دانم که شهدا به این سکوت عادت دارند. آنها سالها در خاک سرزمین های دور، آرام خفته بودند و پس از سالها به میهن بازگشته‌اند تا در منزلگاه همیشگی خود آرام بگیرند. نباید آرامش و سکوت پرمعنای اینجا را به هم زد. آرام زمزمه می‌کنم : "السلام علیکم ایها الصدیقون، السلام علیکم ایها الشهدا الصابرون ..."
سکوت معراج را دوست دارم
وارد معراج شهدا که می شوی رنگ سبز دیوارهایش چشمانت را نوازش می‌دهد. تابوت‌ها با نظم و ترتیب خاصی کنار هم قرار داده شده‌اند. بیست و هشت ستون سه تایی و دو ستون چهار تایی در وسط. سکوت معراج را دوست دارم. سکوتی پرمعنا و پرهیاهو که باید برای شنیدن همهمه‌های آن، گوش جان را بیدار کنی. چشمها را ببندی و با تمام وجود به بی‌نهایت بیندیشی.
قدمگاه شهیدان است اینجا!
معراج شهدا اسم آشنایی است، چه برای آنان که از سالهای دور با شهدا و جبهه و جنگ آشنا بوده‌اند چه برای آنان که جوانان امروز هستند.  مناطق عملیاتی شلمچه و فاو، مکان‌هایی است که این شهدا در آنجا حضور داشته‌اند.
 

 
این مردان سالهای دور
این مردان سالهای دور، سالهاست که به گمان ما در میانمان نیستند. اما اگر خوب بنگریم آنها را در لابه‌لای روزمرگی‌هایمان می‌بینیم. در عصرهای پنجشنبه گلزارهای شهدا، در زیارت قبور شهدای گمنام در گوشه و کنار شهر، در چشمهای منتظر مادران شهدای مفقودالاثر، در خس خس نفس‌های جانبازان شیمیایی، در شهادت هر روزه جانبازان و در مرگ آرام و خاموش والدین شهدا.
 
معراج الشهدا
 

تولدی دوباره پاداش تشییع شهیدان
امام رضا(ع) می‌فرمایند: "کسی که یکی از دوستان ما را تشییع نماید به نحوی از گناه خارج می‌شود که گویا تازه از مادر متولد شده باشد."
مهرماه یادتان نرود، منتظرم، بگذار مهر را با عشق آغاز کنیم
دلنوشته های روی تابوت ها خواندنی هستند و هرکدام حال و هوای زائران را بیان می‌کنند. دستوشته‌های متفاوت، عقاید گوناگون، حاجات فراوان و ... را می توان از دست‌نوشته‌های روی تابوت‌ها متوجه شد. روی یکی از تابوت‌ها نوشته شده: "قسمت این بود که من با تو معاصر باشم/ تا در این قصــــه پر حادثــه حاضــــر باشم/ حکم پیشانی ام این بود که تو گم شوی و/ من بــه دنبال تو یک عمر مسافــــر باشـــم". بر روی یکی دیگر از تابوت ها دست نوشته‌ای است که به نظر می‌آید از زبان یک مادر باشد: "سلام عزیزان خدا، عروسی پسرم در راه است، دعا کنید بدون گناه برگزار شود." پدر و مادران بسیاری هستند که عاقبت بخیری جوانانشان را از شهدا طلب می‌کنند: "برادرم! دعا کن دختر و پسرم راه شما را بروند." جوانانی نیز به معراج می آیند که حاجاتشان را به جز با شهدا با کس دیگری نمی‌توانند در میان بگذارند: " خواهش می‌کنم برای من و ... دعا کنید." آرزوی شهادت نیز یکی دیگر از حاجاتی است که همیشه بر لب منتظران شهادت جاری است: "دعا کنید من و مادرم شهید بشویم، اللهم الرزقنا توفیق شهاده فی سبیلک"
 
معراج الشهدا 

نمی‌گویم ... اما ... 
نمی‌گویم حال و هوای تمام شهر عوض شده، نمی‌گویم تمام مردم چشم انتظار تشییع شهدا هستند، نمی‌گویم دلهای همه هوایی شده است، اما کم نیستند زنان و مردان و جوانانی که احساساتشان با شهدا گره خورده است. کم نیستند مردمی که در اوج ناامیدی به شهیدی متوسل شده‌ و آنها را واسطه حاجات خود قرار داده‌اند. کم نیستند پدران و مادرانی که در سرما و گرما به تشییع شهدا می‌روند تا حرمت حافظان مام میهن را تا آخرین لحظه نگهدارند.
 

برچسب‌ها: معراج الشهدا؛92شهید دفاع مقدس؛تشیع وداع
+ نوشته شده در  یکشنبه دهم شهریور 1392ساعت 12:25  توسط ی عاشق  | 

بسم الله الرحمن الرحیم
برای دیدن اطلاعات هرشهیدمیتوانید برروی تصویرکلیک نمایید وبعدازآن برروی عکس شهیدمدنظرکلیک نمایید.


برچسب‌ها: یگان ویژه صابرین؛مصطفی صفرتبار؛راه سرخ
+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم شهریور 1392ساعت 12:52  توسط ی عاشق  | 

بسم الله الرحمن الرحیم

روزی پدری دست خود را روی شانه پسر خود گذاشت و گفت من قویترم یا تو؟ پسر گفت من.

پدرجا خورده و دوباره پرسید من قویترم یا تو؟ پسر گفت من.

پدر بغض کرد ودوباره پرسید من قویترم یا تو؟ پسر گفت من .

پدر ازجابلند شد چند قدم باناراحتی و اشک از پسرش دور شد و دوباره پرسید من قویترم یا تو؟ پسر گفت تو …

پدر گفت چون من ناراحت شدم گفتی من قویترم ؟

پسر گفت نه آن سه باری که گفتم من از تو قویترم چون دستت روی شانه ام بود پشتم به کوهی مثل تو گرم بود اما وقتی دستت را برداشتی دیدم بی تو چیزی نیستم . .


برچسب‌ها: پدر؛پسر؛داستان
+ نوشته شده در  دوشنبه چهارم شهریور 1392ساعت 12:23  توسط ی عاشق  | 

بسم الله الرحمن الرحیم

مدافعین راه سعادت راانتخاب کرده اندوروزی به سعادت ابدی میرسند


نویسنده:محسن جلیلی

برچسب‌ها: محسن حیدری؛مدافع حرم؛حضرت زینب
+ نوشته شده در  پنجشنبه سی و یکم مرداد 1392ساعت 11:58  توسط ی عاشق  | 

بسم الله الرحمن الرحیم

بنام سلام کهنامی ازنامهای خدای یکتاست.

سلام علیکم

================================================


برچسب‌ها: حجاب؛چادر؛سکوت؛امل
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم مرداد 1392ساعت 12:31  توسط ی عاشق  | 

بسم الله الرحمن الرحیم

بنام سلام کهنامی ازنامهای خدای یکتاست.

سلام علیکم

===================================================

کم کم زمان رفتن فرا رسیده و باید کوله بار آورده را جمع کرده و برگردانیم. مهمانی امسال هم با خاطراتش گذشت شاید بتوان نام آن راگذاشت خطرات خاطرات.

به هرحال دیگه داریم بر میگردیم قم مقدسه تا یک نفسی تازه کنیم و 25 مرداد هم به سفردیگری که در پیش داریم باید بریم ؛ سفری لذت و بودن در آن جاکمتر از بهشت برای من یکی نیست پس ازهمه شما میخوام حلالم کنید و انشالله نایب الزیاره شما در حرم ال الله خواهم بود.

ضمنا باید عرض بکنم یک عذرخواهی ویژه و خصوصی باید بکنم از یکی از کسانی که درطول این چند هفته بخاطر مسایلی از بنده حقیر دلخور و دلشکسته شده ؛ بنده حقیر رو ببخشید و اینکه پست آخری که بعنوان من هم کینه ای شدم رو فقط و فقط بخاطر این نوشتم تا بفهمونم یک نوشته میتونه دل آداما رو ذهن آدما رو مشغول کنه و بکلی ناراحت.

حال پست من هم کینه ای شدم هیچ منظوری نداشته و فقط و فقط بخاطر فهماندن شما گرانقدر بود که هر چند عصبانی و خشمگین هستی ولی با یک کنترل میتونی از بین ببریش و اینکه با نوشتهات زود قضاوت و یا خشمگین تر و توهین بکسی نکنی.

به هرحال منو حلال بکنید و امیدوارم اگر عمری بود و برگشتیم نظرتون عوض شده باشه میرویم که با دلی آزاده بیایم و چشم خدایی و دهانی صادق

یاعلی سیدعلی


برچسب‌ها: عذرخواهی؛قم؛حرم الله؛
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم مرداد 1392ساعت 11:42  توسط ی عاشق  | 

بسم الله الرحمن الرحیم

بنام سلام که نامی ازنامهای خدای یکتاست.

سلام علیکم

====================================================

آی بانویی که نقاب میزنی حواست باشد ...بنگر برای چه نقاب میزنی...

حجاب بیشتر یا به دام  انداختن مردانی که فریفته ی چشمان سیاهت شده اند؟

گناه تویی که چشمان آرایش کرده ی خود را به مردان می نمایانی

کمتر از آن کسی نیست که مو و اندامش را برای نامحرم ظاهر میکند...

دلت را به این حجاب خوش نکن...

حجاب یعنی کمترین جلب توجه مردان جامعه...

حجاب یعنی بدون آرایش در جامعه ظاهر شدن...

حجاب یعنی ظاهر طبیعی خودت بانو!


برچسب‌ها: نقاب؛حجاب؛چشم
+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم مرداد 1392ساعت 11:25  توسط ی عاشق  | 

بسم الله الرحمن الرحیم

بنام سلام که نامی ازنامهای خدای یکتاست.

سلام علیکم

دیگه برام مهم نیست دیگه بهش فکر نمیکنم و اصلا تو فکرش نیستم بگو چرا!!!

برای اینکه میگه در جریان مسایل اونشب نبوده.

چه جالب یعنی چی؟ میخوای بگی زود قضاوت کردی؟

یا اینکه میخوای بفهمونی هیچ اشتباهی نکردی؟

الان که فکر میکنم میبینم چقدر راحت بعضیها تو شب قدر و یا روز قدر دل آدمو میشکنن

چقدر ساده و به راحتی قضاوت میکنن وای بحالمون واقعا که

دیروز نخواستم رک بگم اما الان که داری میخونی میگم نمیتونم حلالت کنم بگو خب؛

یادته نوشتی نمیبخشم تا قیامت اونجا میبخشم من اونجاشم نمیبخشم میذارم برای آخر؛آخرش

ومهمتراینکه متاسفم واقعا متاسفم براتونبرچسب‌ها: هرچی دلت خواست برچسب بزن
+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم مرداد 1392ساعت 17:54  توسط ی عاشق  | 

بسم الله الرحمن الرحیم

بنام سلام که نامی ازنامهای خدای یکتاست.

سلام علیکم

هیس!!!
هیچ نگو...........
این بغض گلو از هر فریادی بلندتر است.........
صدای خرد شدن استخوان هاست که به " خدا " می رسد ..
نه هیاهوی روز مرگی ها....

برچسب‌ها: خدا؛هیس؛بغض
+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم مرداد 1392ساعت 19:39  توسط ی عاشق  | 

بسم الله الرحمن الرحیم

بنام سلام که نامی ازنامهای خدای یکتاست.

سلام علیکم

دوست عزیزم ومهربانتر از همه خیلی دوستت دارم خیلی بخداخوش قولی سر3ساعت خوش قولی کردی تنها بایک حرف گوش کردن ممنونتم دوست خوبم خدا جون ؛واقعا که خدایی به مهربونی تو وخوبی نیست.

امد اخرامد اون کس که انتظارش روداشتم


برچسب‌ها: شادم برچسب روبنام الله رفیق خوبم میزنم
+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم مرداد 1392ساعت 18:38  توسط ی عاشق  | 

بسم الله الرحمن الرحیم

بنام سلام که نامی ازنامهای خدای یکتاست.

سلام علیکم

خدای من رفیق فاریک تنهایی هایم تویی که هم رازمنی خودت میدونی چی گفته؛بهم میگه شاید خدایی نداشته باشه میگه دورغ گو ...

میگه چشمم مث کره میچرخه شاید مثل این چشم:ی دورغ گو بزرگ ساخته ازم مثل این شایدهم بدترازاین:اما من بهش میگم هرچه ازدوست رسد نیکوست مثل این:


خدایا خودت بهتر میدونی که هدفی نداشتم اما...خودت درستش کن.

برچسب‌ها: دورغگو؛چشم؛نیکو؛خدا
+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم مرداد 1392ساعت 13:3  توسط ی عاشق  | 

بسم الله الرحمن الرحیم.

بنام سلام که نامی ازنامهای خداست.

سلام

خدای من مونس ویارمن؛اینه جواب اون کسی که دوستش دارم:

اولش که اینطور مینویسه وتو نظراتش میبنم:

شایداون خدایی نداشته باشه با این کارها و حرف هایی که زده اعصاب ندارم مردشورشو ببرم.

عشق نبوده و خدا رو شکر میکنم تبدیل به کینه شده


انقدر برام بی ارزشه که حتی حاضر نیستم اسمش به زبونم بیارم


چه غلطی کرده

مزاحم

.

.

.

.

.

واما اصل مطلب:

اگه یکی واقعا عاشق باشه

اجازه نمیده به عشقش توهین شه

از عشقش دفاع میکنه

کاری نمیکنه عشقش تو دردسر بیوفته

وقتی عصبی میشه حرفی نمیزنه که ......

یه طوری عشقش رو ثابت میکنه

منکر حرف ها و کارهایی که میکنه نشه

اگه تو دلش عاشق باشه به زبون هم میاره 

و از همه مهم تر که باید بعضی ها اینو رعایت کنن چشماشون مثل کره نچرخه

ووقتی یه اشتباهی میکنه همه چیز رو تقصیر اون نمی اندازه و نمیگه اون بچگی کرده.....(قابل توجه بعضی ها...)

چون منافع خودش در خطر باشه دروغ نمیگه و عشقش رو پیش بقیه کوچیک نمیکنه

اون کسی که این کاراا رو کرده خودش وقتی بخونه میفهمه

واقعا برا بعضی ها متاسفم که هنوز معنی عشق رو نفهمیدن و هنوز از کارشون پشیمون نیستن و هنوزم میگن  من ........


برچسب‌ها: هرچی میخوای برچسب بزن
+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم مرداد 1392ساعت 12:35  توسط ی عاشق  | 

بسم الله الرحمن الرحیم

خدایاماکه داریم میریم به سمت حرم مبلغان کربلا

خدایاماکه نتونستیم حاجتمون روبگیریم

خدایاشکرت که حداقل مارو بعنوان مدافع قبول کردی

خدایا خودت این وضیعت روحی منو خوبش کن

مگه دوست نیستی مگه سلام واکبرنیستی؟

پس ای خدای من این عشق راخودت جوری درراه خودت مقدس بگردان وماراه هم کمی خوبتربگرادن

دوست من آخه خودت میدونی که واقعا بعد شب۲۳حال روحی من خرابه ونمیدونم چکارکنم

خودت میدونی که میخواستم حرف دلمو خودم بهش بزنم اما نشد نشدنشد...

دوست خوب من خدای من؛فقط باحرفی نزده میخوایم کم کم بریم بسمت حرم خانم درقم وبعد به سمت سوریه

خودت درستش کن من اون روازتومیخوام پرورگارا

منتظرجوابت هستم ای خدا

فعلا

دوستان خوب وهمسنگری حلال بفرمایید از۲۵تیرسنگررو یکی ازدوستان بنام سیدجلیل اداره خواهدنمود.

یاعلی سیدعلی


برچسب‌ها: سوریه؛عشق؛دوست؛قم
+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم مرداد 1392ساعت 22:43  توسط ی عاشق  | 

خدایا عاشق شدم عاشق کسی که حتی ندیدمش

ندیدمش به چه صورت وچه شکلیه

خدایا...


برچسب‌ها: عشق؛خدا؛صورت
+ نوشته شده در  پنجشنبه دهم مرداد 1392ساعت 10:57  توسط ی عاشق  | 

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام خدایا اینبار هم تو را بنامت صدا میزنم تامرادریابی ای دوست بی همتای من.

کمکم کن خدای من که بتوانم به تو نزدیکترباشم بتوانم برای رضایت تو کاری انجام دهم.

پروردگار من میخوامحرف دلمو بگم هر چند میدونی و آگاهی از همه چیز؛اما شاید با گفتن این حرفم آروم تربشم.

میخوام بگم درراه این عشق که دردلم ایجادشده کمکم کن تابتوانم رنگ وبوی خدایی بهش بدهم کمکم کن تابتوانم...

راستش خدااااااکمکم کن تاخودش بفهمه وخودش بخاطر رضای توراضی بشه...


برچسب‌ها: خدا؛عاشق؛حرف دل
+ نوشته شده در  چهارشنبه نهم مرداد 1392ساعت 10:31  توسط ی عاشق  | 

سلام

همنطورکه گفتم دیگه  از اینجا نقل مکان کردم و فقط حرفای خودمونی و درد دلامو مینویسیم. 

خدایاکمکم کن تا دربرابرهمه سختیهابتو شکرگذارباشم ومهمتر از آن کمکم کن دربرابر همه آرامش هایم شکرگذارت باشم تافراموش نکنم که چگونه به آرامش رسیدم وبه چه دلیل به سختی افتاده ام.

خدایا من؛من؛من چطوری بگم خب خدایا تو بهترمیدونی فقط خواستم بگم هرچندمیدونم تو دانا وبصیر وشنوایی ولی دلم میخواد داد بزنم وبلند صدات کنم وبگم خدایا کمکم کن؛خداوندمن مثل همیشه دستمو رهانکن؛خدایا من...برچسب‌ها: خدا؛درد ودل؛کمک
+ نوشته شده در  دوشنبه سی و یکم تیر 1392ساعت 11:41  توسط ی عاشق  | 

خوبه آدمایکم بخودشون بیان البته بیشترباخودمم ویخورده هم با بعضی از مخالفان خودمون

یکم تواین ماه ازغیبت وتهمت دورباشیم یکمی از حرف پراکنی و بی سندحرف زدن دورباشیم

یکمی ازاعتماددیگران سواستفاده نکنیم وی عالمه گوش وهواسمون روجمع کنیم تازودوبی دلیل باورنکنیم...

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و چهارم تیر 1392ساعت 11:15  توسط ی عاشق  | 

هنوز که هنوزه گویی نمیدونن که یکی از سه خصلت قاتلین خانم حضرت زهرا (س) فضولی بوده که امام صادق(ع) فرموده اند هر که این خصلت در او باشد در زمره  قاتلین مادرم زهرا (س) قرار دارند...

البته صرفاجهت اطلاع به بعضی از...برچسب‌ها: فضولی؛حضرت زهرا؛امام صادق؛قاتلین
+ نوشته شده در  شنبه هشتم تیر 1392ساعت 18:37  توسط ی عاشق  | 

من نمیدونم این آدمای به اصطلاح(...)چراخودشون روتوهرکاری دخالت میدن.آخه کسی نیست بگه بشماچه مربوطه؟

حقم دارن چونکه بخاطر فضولیشون محبوب میشن پیش بعضیها

شماچندنفری که خودتون بهترمیدونیدباتهدیدکردن وفضولیهای دورغینتون هیچ چیزی درست نمیشه سپرده ماهم دست خدای اکبراست.


برچسب‌ها: فضولی؛اطراف؛تابکی
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1392ساعت 11:40  توسط ی عاشق  | 

شماها میگفتیدکه آزادی عقیده وبیان نداریم؟

جالبه که حالاگوی دست شماست دنبال افرادی هستیدکه طرفدارشخص موردنظر شمانبوده که حسابشون روبرسید


برچسب‌ها: عقیده؛ازادی بیان
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1392ساعت 11:35  توسط ی عاشق  | 

مطالب قدیمی‌تر